Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Watch Dogs Legion – wyciekły screeny z gry

Nowa odsłona Watch Dogs ma zostać zaprezentowana pod koniec tygodnia. Tymczasem wyciekło parę obrazków z gry.

Na screenach widzimy kilka postaci z produkcji. Jeśli chodzi o ogólne wrażenie, to tytuł nie wygląda jakoś rewelacyjnie (choć nie ma też tragedii). Może być tak, że te obrazki pochodzą po prostu z wczesnej wersji WDL.

Jak jest naprawdę, przekonamy się już za parę dni. Watch Dogs Legion zobaczymy w tę niedzielę podczas pokazu Ubisoft Forward. Wydarzenie rozpocznie się o 21:00 (choć część przedpokazową będziemy mogli zobaczyć już o 20:00). Oprócz nowej gry o hakerach, zostaną także zaprezentowane tytuły takie jak TrackmaniaTom Clancy’s Ghost Recon BreakpointTom Clancy’s The Division 2 czy Assassin’s Creed: Valhalla.

Te kilka poniższych screenów nie jest pierwszym wyciekiem materiałów z nadchodzącego pokazu. Wczoraj do sieci przedostał się 30-minutowy gameplay z Assassin’s Creed: Valhalla, który prezentował między innymi walkę Eivora (zarówno w wersji męskiej, jak i żeńskiej), jazdę konną i inwentarz.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się