Watch Dogs 3 jak skradanka z kobietą w roli głównej? Ubisoft ma dać nam wybór

Wiemy już, że w tym roku nie zobaczymy nowej części Assassin’s Creed. Zamiast tego Ubisoft ma ponoć szykować się do wielkiej premiery Watch Dogs 3.

Oficjalnie Watch Dogs 3 nie istnieje i nawet w sferze przecieków niewiele się mówi o grze. Dzisiaj w sieci pojawiły się jednak nowe niepotwierdzone informacje, które przynoszą ze sobą skromną garstkę wieści dla hakerów.

Watch Dogs 3 – premiera – miejsce akcji

Ten rok ma należeć do Watch Dogs 3, które przeniesie nas do współczesnego Londynu. Wynika tak przynajmniej z przecieków, które rozlały się w ostatnich godzinach po branżowych portalach. Lokację zdaje się potwierdzać insider Jason Schreier z serwisu Kotaku, który na pytanie o prawdziwość plotek odpowiada na Twitterze graficznie – publikując flagę Wielkiej Brytanii.

Pozostałe przecieki na temat Watch Dogs 3 wspominają o tym, że walka skupi się na broniach małego kalibru oraz nożach, co może sugerować, że mamy działać bardziej skrycie, pozostając w cieniu niczym Asasyn. Dodatkowo jeszcze większy nacisk ma być położony na hakowanie.

Ostatnią informacją jest to, że Watch Dogs 3 pozwoli wybrać nam postać – kobietę lub mężczyznę. Niezależnie od wyboru fabuła nie będzie się jednak diametralnie różnić i poczujemy jedynie delikatne zmiany.

Pamiętajcie jednak, że powyższe wieści są nieoficjalne i dopóki Ubisoft nie zapowie tytułu, wszystko traktujemy z przymrużeniem oka.

Watch Dogs 3 – Ubisoft już sugerował, że gra powstaje

Warto przypomnieć, że Ubisoft udostępnił na początku zeszłego roku aplikację Sam, której możemy zadawać pytania. Na pytanie, czy Watch Dogs 3 już powstaje, Sam ma prostą odpowiedź: Watch Dogs 3 nie jest ukończone, lecz wczesna wersja, w którą osobiście grałem, jest naprawdę bardzo dobra. Deweloperzy wykonali kawał świetnej roboty.

Jedno jest pewne – Ubisoft nie opuści marki Watch Dogs, a trzecie część to kwestia czasu. Pytanie tylko, jak długo będziemy musieli czekać.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: