Ubisoft ma trzy gry niespodzianki. Watch Dogs 3, nowy Splinter Cell i kolejne Asasyny?

Ubisoft podtrzymuje plany wydania do końca marca 2020 roku czterech gier AAA, w tym trzech, które jeszcze nie zostały ujawnione.

Francuski wydawca nie zmienia planów wydawniczych i podczas spotkania z inwestorami usłyszeliśmy, że przed kwietniem przyszłego roku na rynku wylądują cztery gry AAA z logo Ubisoftu. Jedną z nich jest zapowiedziany niedawno Ghost Recon Breakpoint, który zadebiutuje 4 października na komputerach PC oraz na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Co do pozostałych tytułów, można tylko się domyślać. Co podpowiada zdrowy rozsądek i wcześniejsze przecieki?

Pierwsza nieujawniona gra – Splinter Cell

Wystarczy wrócić do tego, czym żyła sieć kilkanaście godzin temu, by podejrzewać, że jedną z nieujawnionych gier będzie nowy Splinter Cell. Przypominamy, że Julian Gerighty – dyrektor kreatywny w Ubisofcie – wrzucił na Twittera wpis, w którym napisał wprost: Pracuję nad następnym Splinter Cell. Deweloper zmienił też zdjęcie profilowe z logo The Division 2 na Splinter Cell, a następnie zaczął udawać, że niby przypadkiem wygadał się na temat wspomnianej gry: Ok – proszę, nie retweetujcie tego. Mogę mieć kłopoty. Logo Splinter Cell zniknęło z Twittera, a Ubisoft skwitował całą sprawę zdaniem, że Julian najwyraźniej żartował, jak to lubi robić. Naszym zdaniem to sprytny marketing, zatem stawiamy, że jedną z nieujawnionych oficjalnie gier może być Splinter Cell.

Druga gra niespodzianka – Watch Dogs 3

W sumie to żadna niespodzianka, ponieważ nieoficjalnie sporo się w sieci pisało o Watch Dogs 3. Jednak oficjalnie to tytuł nieujawniony, zatem spodziewajmy się, że hakerzy to kolejna wspomniana przez wydawcę tajemnicza gra. Nowa odsłona Watch Dogs jest tym bardziej pewna, ponieważ w tym roku seria Assassin’s Creed robi sobie wolne.

Watch Dogs 3 przeniesie nas prawdopodobnie do współczesnego Londynu. Pozostałe przecieki na temat gry wspominają o tym, że walka skupi się na broniach małego kalibru oraz nożach, co może sugerować, że mamy działać bardziej skrycie, pozostając w cieniu niczym Asasyn. Dodatkowo jeszcze większy nacisk ma być położony na hakowanie. Ostatnią nieoficjalną informacją jest to, że Watch Dogs 3 pozwoli wybrać nam postać – kobietę lub mężczyznę. Niezależnie od wyboru, fabuła nie będzie się jednak diametralnie różnić i poczujemy jedynie delikatne zmiany.

Trzecia sekretna gra – na co stawiacie?

Beyond Good & Evil 2 to gra, która została już ogłoszona, co oznacza, że ​​nie jest jedną z trzech niezapowiedzianych gier. Trzeba zatem szukać w innym miejscu. Mało prawdopodobne również jest to, że chodzi o Assassin’s Creed. Co prawda seria robi sobie wolne w tym roku, a nieujawnione gry mają zostać wydane do końca marca 2020 roku, lecz i tak nie bardzo to współgra z tym, kiedy zazwyczaj debiutowały duże odsłony z Asasynami w roli głównej. Nowej części serii spodziewamy się raczej w okolicach listopada, a nie w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Ubisoft rozwieje wątpliwości na E3 2019

Zapowiada się emocjonująca konferencja Ubisoftu na targach E3, kiedy to powinniśmy poznać wszystkie skrywane w lepszej lub gorszej tajemnicy nowości. Przypominamy, że Francuzi zaplanowali swój pokaz na 10 czerwca, o godzinie 22:00 czasu polskiego.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: