Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Watch Dogs 3 to Watch Dogs Legion. Zobaczymy Londyn po Brexicie

Ubisoft szykuje się do wielkiej prezentacji Watch Dogs 3, lecz niespodziankę zepsuł Amazon, który opublikował kartę gry Watch Dogs Legion. Czego możemy się z niej dowiedzieć?

Nie od dzisiaj wiadomo, że Watch Dogs 3 nadchodzi. Wielu graczy spodziewa się, że Ubisoft przedstawi grę podczas swojej konferencji z okazji targów E3 2019. Domyślamy się, że zaraz po ujawnieniu produkcji, wielkie sklepy odpalą pre-ordery i ci, którym niepotrzebne do szczęścia pierwsze recenzje, będą mogli nabyć własny egzemplarz tytułu. Takim sklepem jest z pewnością Amazon, który właśnie przestrzelił i opublikował kartę gry za wcześnie.

Watch Dogs Legion – Londyn wita

Choć Amazon szybko dostrzegł swoją wpadkę i usunął kartę gry, w sieci pozostały informacje. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że trzecia część hakerskiej serii nazywa się Watch Dogs Legion. Akcja gry przeniesie nas do Londynu, co pokrywa się z wcześniejszymi przeciekami. Będzie to Londyn niedalekiej przyszłości – świat po Brexicie, w którym Wielka Brytania wyszła z Unii Europejskiej, co wpłynęło na zmiany społeczne i polityczne. Technologia poszła naprzód i wpłynęła na losy całego miasta.

Londyn jest jednym z najbardziej znanych miast na świecie i od wieków wywiera ogromny wpływ na całą zachodnią kulturę… Londyn ma absolutny sens dla WD, ponieważ miasto ma jeden z najwyższych poziomów nadzoru na świecie, co czyni go idealnym placem zabaw – czytamy na łamach serwisu DSO Gaming, który zapoznał się z kartą Watch Dogs Legion, kiedy jeszcze wisiała na Amazonie.

Legion bohaterem nowego Watch Dogs

Najciekawiej wygląda jednak informacja na temat postaci, którą pokierujemy. Ubisoft zdecydował się na bardzo odważny krok i odda w nasze ręce dosłownie każdego mieszkańca Londynu!

W Watch Dogs Legion każda osoba spotykana w otwartym świecie ma pełny zestaw animacji, swój unikatowy głos, cechy charakteru i własny wygląd generowany i kierowanych przez systemy rozgrywki. W związku z tym gracze będą mogli wejść w rolę dowolnego NPC.

Nie wiadomo jeszcze, czy będzie jakaś postać wejściowa, którą będziemy rozpoczynali rozgrywkę, czy też całość ma się opierać na dowolnym wyborze. Z pewnością wszystkie szczegóły poznamy już niebawem, 10 czerwca, o godzinie 22:00 czasu polskiego. Wtedy to wystartuje konferencja Ubisoftu na E3 2019.

Watch Dogs Legion – kiedy premiera?

Przypominamy, że w zeszłym miesiącu francuski wydawca zapewniał podczas spotkania z inwestorami, że przed kwietniem przyszłego roku na rynku wylądują cztery gry AAA z logo Ubisoftu. Jedną z nich jest zapowiedziany niedawno Ghost Recon Breakpoint, który zadebiutuje 4 października na komputerach PC oraz na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Co do pozostałych tytułów, można tylko się domyślać. Jednym z nich z pewnością będzie Watch Dogs Legion. Podejrzewamy, że gra wskoczy na rynek w listopadzie tego roku, zastępując tym samym nowych Asasynów, które robią sobie wakacje.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się