Watch Dogs 3 na PS5 i nowa konsolę Xbox, wynika z nieoficjalnych wieści

Ubisoft rejestruje nowy znak towarowy związany z marką Watch Dogs. Gra może zawitać dopiero na PS5 i konsolach z rodziny Xbox Scarlett.

Jeden z YouTube’rów – posługujący się pseudonimem Skullzi TV – odkrył, że Ubisoft ponownie złożył wniosek o zarejestrowanie znaku towarowego związanego z marką Watch Dogs. Miało to miejsce pod koniec zeszłego roku, a pismo nie zostało jeszcze zaakceptowane.

Skullzi TV twierdzi, że fakt, iż pismo jest dopiero rozpatrywane oraz to, że jest to całkowicie nowy znak towarowy, niepowiązany z obecnymi prawami do Watch Dogs, może sugerować tylko jedno – gra zmierza na następne konsole – PS5 i Xbox Scarlett. Mozliwe zatem, że Watch Dogs 3 zobaczymy dopiero na next-genach, choć są to oczywiście tylko spekulacje.

Watch Dogs 3 – Ubisoft już sugerował, że gra powstaje

Warto przypomnieć, że Ubisoft udostępnił na początku zeszłego roku aplikację Sam, której możemy zadawać pytania. Na pytanie, czy Watch Dogs 3 już powstaje, Sam ma prostą odpowiedź: Watch Dogs 3 nie jest ukończone, lecz wczesna wersja, w którą osobiście grałem, jest naprawdę bardzo dobra. Deweloperzy wykonali kawał świetnej roboty.

Jedno jest pewne – Ubisoft nie opuści marki Watch Dogs, a trzecie część to kwestia czasu. Pytanie tylko, jak długo będziemy musieli czekać.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.