Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Watch Dogs 2 za darmo dla każdego. Jak zgarnąć?

Obiecane przez Ubisoft Watch Dogs 2 jest dostępne bezpłatnie dla wszystkich na PC. Poniżej piszemy, co zrobić, by dostać grę.

Początkowo druga część produkcji o hakerach miała być rozdawana wyłącznie osobom, które oglądają Ubisoft Forward, jednak serwery Francuzów szybko wzięli diabli. Ubisoft postanowiło jakoś wyjść z tego z twarzą, udostępniając darmoszkę dla wszystkich.

Watch Dogs 2 nie pobierzemy w normalny sposób poprzez launchera Uplay, bo tam gra jest płatna – trzeba to zrobić inaczej. Wszyscy zainteresowani powinni udać się pod ten adres i kliknąć przycisk Register. Następnie wpisujemy swoje dane do konta Uplay, logujemy się – i to byłoby na tyle. Pokaże się nam komunikat, że tytuł niebawem pojawi się w naszej bibliotece. Kiedy dokładnie? No cóż – niebawem.

Przy okazji warto wspomnieć, że podczas UbiForward pokazano kolejną odsłonę serii. W Watch Dogs Legion trafimy do Londynu w przyszłości, gdzie wszystko i wszyscy stanowią obiekt totalnej inwigilacji. Zadaniem gracza będzie zbudowanie ruchu oporu i odzyskanie miasta. Szczegóły, takie jak dokładna data premiery produkcji czy jej zwiastun z gameplayem, publikujemy pod tym adresem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się