Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Watch Dogs Legion – ujawniono trailer, gameplay i datę premiery

Podczas Ubisoft Forward zaprezentowano trailer i gameplay z kolejnej odsłony Watch Dogs. Wiemy, że Legion trafi do graczy 29 października.

Nowa odsłona serii o hakowaniu miała zadebiutować na początku tego roku. Premiera została jednak przesunięta na późniejszy termin. Teraz wiemy oficjalnie, że Watch Dogs Legion trafi do graczy 29 października, lądując na PC, PS4 i Xboksie One. Później tytułu można oczekiwać również w wersjach next-genowych.

Na UbiForward zaprezentowano polski zwiastun i gameplay z gry. Ten pierwszy wprowadza w klimat nowego WD, a drugi pokazuje podstawowe mechanizmy i umiejętności specjalne bohaterów. Każda z postaci posługuje się charakterystycznym dla siebie przedmiotem – widzimy między innymi budowlańca, który walczy tym, co akurat miał pod ręką, czyli pistoletem na gwoździe.

W Watch Dogs Legion trafimy do Londynu w przyszłości, gdzie wszystko i wszyscy stanowią obiekt totalnej inwigilacji. Zadaniem gracza będzie zbudowanie ruchu oporu, stawienie czoła władzy i odzyskanie miasta.

 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się