W tej grze nie będzie mikropłatności. Tak prezentuje się gameplay

W tej grze nie będzie mikropłatności. Tak prezentuje się gameplay
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Zapraszamy do oglądania.

Serwis DSO Gaming publikuje spory kawałek rozgrywki z tytułu Warhammer: Vermintide 2, który znajduje się obecnie na etapie zamkniętych testów beta. Choć w obecnym kształcie gra nie jest doskonała (np. brak mini-mapy, co utrudnia orientację w terenie), to ogólne wrażenie jest jak najbardziej na plus.

Warhammer: Vermintide 2 zaoferuje kooperację dla czterech graczy, którzy staną naprzeciwko kierowanym przez sztuczną inteligencję siłom skavenów oraz sługusów chaosu. Do wyboru pięć grywalnych postaci (każda ma trzy podklasy) i rozrośnięte drzewka umiejętności. Będą dedykowane serwery i co cieszy, nie będzie skrzynek oferowanych za prawdziwe pieniądze!

10 premier na obecny tydzień. Powrót wielkiej serii RPG, atak zombie, podglądanie sąsiada i sport

Premiera Warhammer: Vermintide 2 W późniejszym czasie możemy spodziewać się jednak wersji konsolowychjest zaplanowana na pierwszy kwartał przyszłego roku w wersji PC.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie