Nowa gra za darmo na Steam. Odbierzemy świetną produkcję dla fanów Left 4 Dead i nie tylko

Gra za darmo na Steam. Za darmo odbierzemy Warhammer: Vermintide 2
Newsy PC

Warhammer: Vermintide 2 to kolejna gra za darmo. Odbierzemy ją tym razem na… Steam! Twórcy w ten sposób świętują 7-lecie serii Vermintide.

W pierwszą część kiedyś trochę pograłem i faktycznie było tak jak się spodziewałem – dostaliśmy Left 4 Dead’a, ale w świecie Warhammera. Siekanie i strzelanie do zmutowanych szczurów nigdy nie było tak przyjemne, szczególnie w paczce ze znajomymi. Od momentu wydania tej produkcji minęło jednak już 7 lat! A miałem wrażenie, jakby było to niemal wczoraj…

Twórcy w wyjątkowy sposób celebrują wyjątkową okazję – rozdając drugą część kompletnie za darmo. Od wczoraj do 7 listopada 2022 roku możemy na Steam odebrać Warhammer: Vermintide 2. Gra za darmo dostępna jest w tym miejscu. Warto zaznaczyć, że zachowamy ją na zawsze, jeżeli tylko zdążymy przypisać ją do biblioteki.

Twórcy zdecydowali się na więcej sposób celebracji okazji 7-lecia cyklu. Obchody mają trwać nawet cały miesiąc, a oprócz rozdawnictwa, zakładają także darmowe rozszerzenie. Fani Vermintide 2 otrzymają pakiet „The Trail of Treachery”. Nie jest to byle DLC, a zestaw zupełnie nowych misji w ośnieżonym regionie świata WH. Druga część rozszerzenia ma zadebiutować w 2023 roku.

Oczywiście przed nami jest także premiera Warhammer 40,000: Darktide. Będzie to w zasadzie swoisty duchowy spadkobierca Vermintide, ale osadzony w świecie przyszłości i stawiający na wymiany ognia (a nie głównie siekanie). Premiera już 30 listopada.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie