Xbox Game Pass wzbogaci się o kolejne gry. Fenomenalny zestaw nowości

Xbox Game Pass wzbogaci się o kolejne gry. Fenomenalny zestaw nowości
Newsy PC XOne

Usługa Xbox Game Pass wzbogaci się o zestaw świetnych produkcji. Do grona nowinek dołączy m.in. Destiny 2: Shadowkeep czy Company of Heroes 2.

Xbox Game Pass to usługa iście rewolucyjna w branży gier wideo i nikogo nie powinien dziwić fakt, że zdobywa coraz to większą popularność. Aktualna biblioteka gier zgromadzona przez Microsoft w ramach usługi prezentuje się naprawdę dobrze, a firma co rusz wykupuje prawa do kolejnych produkcji.

Nowe gry, które dołączą do Xbox Game Pass w tym miesiącu to:

  • Company of Heroes 2: Complete Collection (PC) – 17 września
  • Destiny 2: Shadowkeep i Forsaken (Android i Xbox) – 22 września
  • Halo 3: ODST (Android i PC) – 22 września
  • Night in the Woods (Android, Xbox i PC) – 24 września
  • Warhammer: Vermintide 2 (Android i Xbox) – 24 września

Tak, dobrze widzicie – nowa aktualizacja dostępnych w Xboxowym abonamencie gier nie tylko dodaje do puli tytułów pięć świetnych gier, ale też rozszerza funkcjonalność o urządzenia z systemem Android. Na telefonach i tabletach zagramy w ponad 100 gier dzięki usłudze Microsoft xCloud dostępnej w ramach Xbox Game Pass Ultimate. Pełną listę tytułów dostępnych w ramach gry w chmurze znajdziecie tutaj.

Jest więc w czym wybierać i chyba każdy, nawet najbardziej wybredny gracz znajdzie coś dla siebie. Jeśli chcecie przetestować usługę, to jest aktualnie dostępna w bardzo atrakcyjnej cenie. 

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie