Jest data premiery brutalnej i mrocznej gry akcji. Beta w tym miesiącu!

Jest data premiery brutalnej i mrocznej gry akcji. Beta w tym miesiącu!
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Dobre wieści dla osób, które czekają na Warhammer: Vermintide 2. Data premiery została ujawniona, a oprócz tego otrzymaliśmy soczysty gameplay.

Studio Fatshark informuje, że data premiery Warhammer: Vermintide 2 została ustalona na 8 marca 2018 roku w wersji na komputery PC. Przy okazji otrzymaliśmy spory fragment rozgrywki z akcją w mrocznym lesie.

Warhammer: Vermintide 2 – data premiery: 8 marca 2018 roku

Jeszcze przed premierą Warhammer: Vermintide 2, posiadacze komputerów będą mogli przystąpić do bety. Będzie ona zamknięta i aby się załapać, trzeba po prostu złożyć zamówienie przedpremierowe na Warhammer: Vermintide 2. Testy dla pre-orderowców wystartują 28 lutego.

Co z premierą Warhammer: Vermintide 2 na PlayStation 4 i Xbox One? Ta nastąpi w późniejszym czasie, lecz jak wynika z zeszłorocznej wypowiedzi dewelopera, posiadacze konsol nie będą musieli czekać na swoją wersję dwójki tak długo, jak to było w przypadku pierwszej odsłony gry.

11 premier na obecny tydzień. Lubicie Wiedźmina? Nadchodzi ciekawa alternatywa

W listopadzie zeszłego roku przedstawiciel studia Fatshark odniósł się w rozmowie z serwisem WCCFTech do pytania o wersję Warhammer: Vermintide 2 na PlayStation 4 i Xbox One. Na pytanie, czy konsolowcy otrzymają betę gry odpowiedziano: Tak, planujemy uruchomić beta testy dla konsolowych wersji gry. Data premiery w przypadku konsol nie jest jeszcze ogłoszona, ale nie przeciągnie się tak długo za wydaniem PC, jak było to w przypadku pierwszej części.

Przypominamy, że poprzednik – Warhammer: The End Times – Vermintide – zadebiutował na pecetach w październiku 2015 roku i dokładnie rok później trafił na konsole. Wygląda zatem na to, że w przypadku dwójki okres oczekiwania będzie krótszy, lecz oczywiście szczegóły są jeszcze nieznane.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie