Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Warhammer 40,000: Rites of War za darmo na GOG.com, ale tylko przez chwilę

Na platformie GOG.com można zgarnąć bezpłatnie klasyczną strategię turową Warhammer 40K: Rites of War. Oferta jest dostępna tylko przez 48 godzin.

Dziś po południu na koncie GOG.com na Twitterze pojawiła się wiadomość o udostępnieniu za darmo produkcji Warhammer 40,000: Rites of War. Tytuł będzie można dostać w prezencie przez ściśle określony czas, a mianowicie przez 48 godzin. Zainteresowani powinni odwiedzić tę stronę i kliknąć zielony przycisk Odbierz za darmo.

Rites of War to turowa produkcja strategiczna osadzona w uniwersum Warhammera. Główna oś fabularna gry opiera się na wojnie pomiędzy zmodyfikowanymi za pomocą biotechnologii Tyranidami i Eldarami. Opowiadamy się po jednej ze stron konfliktu i walczymy z przeciwnikami. Tytuł zadebiutował w 1999.

Przy okazji przypominamy o innych trwających obecnie ciekawych ofertach. W Epic Games Store rozdawana jest teraz druga część hack’n’slasha Torchlight. A jeśli chodzi o darmowe weekendy, to dzisiaj pisaliśmy o realistycznej strzelance w czasach II wojny światowej Hell Let Loose. Informowaliśmy też o Ghost Recon Breakpoint, którego do 20 lipca można bezpłatnie przetestować na PC, PS4 i Xboksie One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się