Świetna gra fantasy do odebrania za darmo. Nie macie wiele czasu

Gra za darmo na GOG-u to świetne fantasy | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Gra za darmo do odebrania na GOG-u to ciepło przyjęte turowe RPG w klimatach fantasy. Pobierajcie bez opłat Mordheim: City of the Damned!

Skoro dają za darmo, to zdecydowanie warto. Tym bardziej skoro mowa o ciepło przyjętym turowym RPG Mordheim: City od the Damned. Nowa oferta darmówki pojawiła się tym razem na GOG-u. Nie macie zbyt wiele czasu na jej odebranie, bo rozdawnictwo kończy się 6 lutego 2024 roku o godzinie 8:59. Wydaje mi się, że tyle wystarczy, aby każdy zainteresowany mógł przypisać tytuł do konta.

Nowa gra za darmo na GOG-u do przypisania

A jak to zrobić? Trzeba udać się na kartę gry na GOG-u, po czym kliknąć „Zdobądź za darmo”. Musicie oczywiście być zalogowani na konto, do którego chcecie przypisać tytuł. Zostaniecie przekierowani na główną stronę, na której trzeba troszkę zescrollować i zdecydować się na „Tak, odbierz grę”. Tyle wystarczy, aby tytuł od razu pojawił się w Waszej bibliotece. Proste? No oczywiście, że tak!

Poprowadź jedną z grup wojowników Mordheimu w epickich bitwach o sławę i chwałę. Strategia to zdecydowanie twój największy sojusznik! Poznaj wszystkie zakamarki świata City of the Damned i ukończ szereg misji w kampanii solowej.

– zwiastują twórcy
Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie