Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Torchlight II za darmo w sklepie Epic Games. Za tydzień dwie gry

Od teraz możemy w sklepie Epików pobrać bezpłatnie drugą część Torchlight. Natomiast za tydzień otrzymamy dwie produkcje niezależne.

Epic Games Store oferuje od dzisiaj za darmo hack’n’slasha Torchlight II. Standardowo tytuł pobierzemy przez tydzień; w czwartek gra wróci do starej ceny (71,99 złotych), a my otrzymamy możliwość pobrania dwóch indyków – Next Up Hero i Tacoma.

Torchlight II to druga odsłona serii stworzonej przez twórców Diablo, której akcja została umiejscowiona kilka lat po wydarzeniach z pierwowzoru. Jeden z bohaterów znanych z pierwszej części przeszedł na złą stronę mocy i zniszczył miasto. Gracz musi go dopaść i zapobiec dalszym nieszczęściom. Tytuł ma bardzo miłą dla oka oprawę wizualną. Zainteresowanych darmową grą odsyłamy pod ten adres.

Przy okazji warto wspomnieć, że niewiele ponad miesiąc temu do early access na Steamie trafiła trzecia część cyklu. Akcja Torchlight III toczy się sto lat po wydarzeniach z drugiej części. Tytuł kosztuje 108 złotych.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się