Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Ghost Recon Breakpoint – rusza darmowy weekend na wszystkich platformach

Dziś po południu startuje darmowy weekend z wojskową strzelaniną Ghost Recon Breakpoint. Pliki można już pobierać.

Od dzisiaj od godziny 15:00 do 20 lipca (22:00) trwa darmowe granie w GR Breakpoint. Tytuł wypróbujemy na PC, PS4 i Xboksie One. Można już pobierać pliki z grą. Zainteresowani powinni udać się tutaj i wybrać odpowiednią platformę.

Po darmowym weekendzie nasz postęp w rozgrywce zostanie zachowany – jeśli zdecydujemy się nabyć produkcję, nie będziemy musieli zaczynać wszystkiego od nowa.

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint to strzelanina z otwartym światem, w której jako członek wojskowego oddziału Duchów trafiamy na fikcyjny archipelag Auroa, badając tajemnicę nagłego zerwania kontaktu z miejscem. Na miejscu główny bohater (lub bohaterka – mamy możliwość wyboru płci postaci) dowiaduje się, że obszar został przejęty przez armię wrogich najemników.

Naszym zadaniem jest pokonanie przeciwników i odkrycie, co kryje się za niespodziewanym przejęciem miejsca przez przeciwników. Świat gry możemy przemierzać samotnie lub z maksymalnie trzema innymi osobami w trybie współpracy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się