Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Rusza darmowy weekend z Hell Let Loose, symulatorem II wojny światowej

Studio Black Matter Pty zaprasza na bezpłatne testowanie FPS-a Hell Let Loose. Można to zrobić przez nadchodzące trzy dni.

Na Steamie wystartował właśnie darmowy weekend ze strzelaniną. Osoby zainteresowane wypróbowaniem Hell Let Loose odsyłamy tutaj. Jednocześnie warto wspomnieć, że na Steamie trwa obecnie promocja na grę – jeśli ta spodoba się nam, do 20 lipca będziemy mogli ją kupić z 25-procentową zniżką, płacąc 81 złotych zamiast 108.

Twórcy Hell Let Loose określają go mianem symulatora II wojny światowej. Gramy na olbrzymich mapach, stworzonych w oparciu o prawdziwe zdjęcia zwiadowcze i dane satelitarne. Walczą dwie drużyny po 50 graczy. Wcielamy się w jednego z 12 dostępnych rodzajów żołnierzy: oficera, zwiadowcę, saniatriusza czy chociażby dowódcę czołgu, dzięki czemu poznajemy wiele aspektów wojny.

Przy okazji przypominamy o innym trwającym obecnie darmowym weekendzie – nie tak dawno pisaliśmy o grze Ghost Recon Breakpoint, którą do 20 lipca można przetestować na PC, PS4 i Xboksie One. A jeśli już w temacie darmoszek jesteśmy, to obecnie w Epic Games Store rozdawana jest druga część hack’n’slasha Torchlight.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się