Warframe – dodatek Wojna Wewnętrzna już na PC. Na konsolach za kilka tygodni

Warframe – dodatek Wojna Wewnętrzna już na PC. Na konsolach za kilka tygodni
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Podróż, której celem jest ocalenie Tenno.

Niezależny deweloper i wydawca, Digital Extremes, oddał w ręce graczy PC Wojnę wewnętrzną – nowy dodatek do Warframe.

Wśród wielu przygotowanych atrakcji znajdzie się długo oczekiwana, przygotowana z kinowym rozmachem kontynuacja misji Drugi sen, najlepiej przyjętego jak dotąd dodatku do Warframe. Przed graczami emocjonująca podróż z nowymi misjami, na nowych planetach i wbijającymi w fotel przerywnikami filmowymi.

Pośród chaosu pojawił się nowy, tajemniczy wróg zdeterminowany by zniszczyć wszystkich Tenno. Jakie jeszcze sekrety skrywa imperium Grineer? Osłabieni, nieprzygotowani i wyrzuceni daleko poza swoją strefę komfortu gracze muszą improwizować by ocalić nie tylko skórę własnych awatarów, ale i cały rodzaj Tenno. Forteca Królowej Grineer oczekuje na śmiałków – zarówno Warframe’y, jak i ich Operatorzy będą musieli dać z siebie wszystko, by powoli, element po elemencie, złożyć układankę z której wyłoni się prawda o przeszłości Tenno oraz ich prawdziwych zdolnościach.

Wiele z rzeczy, które oferuje dodatek Wojna wewnętrzna można zobaczyć w nowym materiale wideo, który wrzucamy na koniec tej wiadomości.

Dodatek wprowadza nowe elementy rozgrywki, nowych wrogów, bronie, element personalizacji, nowy typ misji, dziesiątki sekretów i wiele więcej:

MISJA FABULARNA: Gracze odkryją sekrety imperium. Forteca królowej skrywa labirynt jaskiń pełnych technologii Grineer. Zda się im jednak o wiele bardziej wystawna niż dotychczasowe imperialne lokacje. Mimo dworskiego blichtru forteca jest pilnie strzeżona przez liczne oddziały, w których szeregach natrafić można na całkiem nowe jednostki. Ominięcie zabezpieczeń i obrońców i infiltracja komnat królowej okaże się zadaniem trudnym, lecz wartym sekretów, jakie można tam odkryć!
NOWI WROGOWIE: Nowy szczep Grineer zasili szeregi imperium. Ciężkozbrojni, dumnie noszący czerwone liberie Strażnicy Kuva należą do najbardziej elitarnych jednostek w armii Królowej. Często towarzyszą im przebiegłe, pełniące rolę królewskich błaznów istoty. Uwaga! Atakują szybko i są śmiercionośne jak słaby dworski żart.
NOWE BRONIE: By stawić czoła nowym przeciwnikom, gracze sięgną po rozszerzony arsenał:
– Twin Rogga – Para pistoletów siejących śmierć tak w zwarciu jak i z dystansu.
– Zarr – Podobna do muszkietu w stylu sci-fi, ta silna broń ma tak wielkiego kopa, że położy trupem po kilku przeciwników, albo jednym strzałem z bliska zakończy żywot nawet większych wrogów.
– Kesheg – Połyskujące, zdobna laska do walki wręcz, śmiercionośna w rękach wojownika praktykującego starcie w zwarciu.
NOWE ELEMENTY PERSONALIZACJI: Gracze podarują swoim Warframe’om, statkom i towarzyszom nowy wygląd dzięki świeżutkim zbrojom i skórkom, Syandana i Sugatra.
NOWY TYP MISJI: W nowym typie misji – ‘Assault’ – gracze staną przed wieloetapowym wyzwaniem z pogranicza cichej infiltracji i akcji, gdzie ich zadaniem będzie wdarcie się do ukrytej w pasie asteroid bazy wroga i powstrzymanie planowanego przezeń ataku.

Dodatek Wojna wewnętrzna dostępny jest za darmo – do pobrania na PC. Gracze PlayStation 4 i Xbox One otrzymają Wojna wewnętrzna w ciągu kolejnych tygodni.

Źródło: materiał producenta

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie