Darmowa strzelanina będzie alternatywą dla Destiny 2 i nowego IP od BioWare?

To dopiero ogromna zmiana.

Szykuje się mała rewolucja w darmowej grze sieciowej Warframe od studia Digital Extremes. Deweloper zapowiedział kolejną aktualizację nazwaną Plains of Eidolon i nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego (w końcu Warframe często jest uzupełniane o nową zawartość), gdyby nie fakt, że wraz z nią strzelanina dostanie nową ogromną lokację z otwartym światem oraz cyklem dnia i nocy. Takiej zmiany naprawdę się nie spodziewaliśmy! Update ma wylądować na serwerach Warframe jeszcze w tym roku.

Nowa strefa zostanie umieszczona na Ziemi, spotkamy w niej innych graczy, skorzystamy z usług handlarzy, a u rzemieślnika stworzymy nowe oręże. Cykl dnia i nocy ma wpływać na rozgrywkę i tak – będą nowe zadania, które wykonamy w otwartym świecie. Przedsmak atrakcji możecie zobaczyć na poniższym filmiku.

Warframe z otwartym światem może zatem przerodzić się w darmową alternatywę dla nadchodzących strzelanin w klimatach science-fiction, jak Destiny 2 czy Anthem od BioWare. Sądzicie, że wielu graczy skusi się na odmienione Warframe?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.