Warcraft Adventures od Blizzarda anulowano 18 lat temu. Teraz możecie pobrać grę za darmo

Warcraft Adventures od Blizzarda anulowano 18 lat temu. Teraz możecie pobrać grę za darmo
Filmiki z gier Gry za darmo Newsy PC Polecamy

Fani przygody i świata Warcraft, mamy dla Was coś naprawdę wyjątkowego! Na forum dyskusyjnym Abandonia pojawiła się do pobrania gra Warcraft Adventures – Lord of the Clans.

Co w tym takiego wyjątkowego? Tytuł rozwijał się pod skrzydłami Blizzarda w latach dziewięćdziesiątych, lecz nigdy nie ujrzał światła dziennego. Deweloperzy z niewiadomych przyczyn anulowali projekt, oficjalnie tłumacząc się tym, że nie spełnia on standardów jakości. Taka informacja zawiodła wielu graczy, którzy po zobaczeniu fragmentu produkcji, pokazanego jeszcze przed wyrzuceniem jej do kosza, nie mogli się doczekać, aż sami wejdą w zieloną skórę orka.

Blizzard przygotował swego czasu prawie kompletna grę. Były w niej nawet scenki przerywnikowe.

Jakimś sposobem do nieukończonego Warcraft Adventures – Lord of the Clans dorwał się użytkownik Reidorr ze wspomnianego forum, który postanowił poskładać wszystkie elementy i wypuścić je w wersji grywalnej. To bardziej rozbudowana wersja niż ta, którą Blizzard niegdyś ujawnił. Jak pisze Reidorr, mamy do czynienia z prawie ukończoną i przygotowaną do premiery edycją pre-release.

Kto chce ją pobrać, plik ważący 577 MB znajdzie tutaj, a poniżej filmik dla tych, którzy w ogóle nie kojarzą tej starej, anulowanej przygodówki:

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie