W Sacred 3 zagracie szybciej niż myślicie

0 komentarzy

Twórcy przełożyli premierę na wcześniejszy termin.

Pierwotnie tytuł miał zostać wydany pod koniec wakacji, zagramy już jednak 1 sierpnia. Informacja ta ucieszy zapewne miłośników gier hack&slash. To jednak nie koniec dobrych wiadomości, studio odpowiedzialne za grę udostępniło również nowy trailer, przedstawiający efektowne potyczki z przeciwnikami pokaźnych rozmiarów.

Warto przypomnieć, że produkcja kłaść będzie nacisk na tryb kooperacji. Rozgrywka przy jednej konsoli/komputerze w trybie offline będzie możliwa dla 2 graczy. Gdy zdecydujemy się na współpracę przez internet, wówczas liczba osób mogących bawić się jednocześnie wzrośnie do 4.

Wybierając jednego z protagonistów: Khukhuru, Ancariana, Seraphima, Safiri bądź Malakhima zmierzymy się z Lordem Zanem, który wszedł w sojusz z demonami. Jego celem jest zdobycie potężnego artefaktu, który pozwoli na otworzenie wrót prowadzących do podziemnego świata. Rzecz jasna nie można do tego dopuścić. Gra RPG ukaże się zarówno na komputerach klasy PC oraz na Xboksie 360 i PS3.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się