Mortal Kombat X oficjalnie zapowiedziane! Zobacz pierwszy trailer

mortal-kombatEd Boon, dyrektor kreatywny studia NetherRealm, napisał na swoim Twitterze krótko: The name of the game is Mortal Kombat X.

Tym samym doczekaliśmy się zapowiedzi kolejnej części krwawej bijatyki. Mamy też pierwszy trailer gry, który potwierdza wcześniejsze przecieki mówiące o tym, że nowy Mortal pojawi się na rynku w 2015 roku.


Blisko dwuminutowy filmik prezentuje walkę dwóch znanych już fanom serii postaci. Władający żywiołem ognia Scorpion staje naprzeciw mrożącego krew w żyłach Sub-Zero. Ciekawym elementem jest wykorzystywanie przez zawodników elementów otoczenia (tutaj ułamanej z drzewa gałęzi). Jest mrocznie, dynamicznie, no… i z fatality. Kto je wykona? Przekonacie się już za chwilkę.

Mortal Mombat X – pierwszy zwiastun

Oryginalna wiadomość:

Nowa odsłona gry nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, a już mamy przecieki dotyczące platform docelowych oraz daty, kiedy ma pojawić się w sprzedaży.

Źródłem dzisiejszych plotek o nadchodzącej kontynuacji Mortal Kombat stał się brytyjski serwis Amazon, który ujawnił w internecie kartę gry. Co prawda, szybko została ona usunięta, lecz wiele serwisów zdążyło zrobić zrzut ekranu, który teraz krąży po sieci.

Jeśli wierzyć Amazonowi, Mortal Kombat 10 pojawi się na PC oraz konsolach: PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 i Xbox One. Gra ma ponoć zadebiutować na rynku w 2015 roku.

Doniesienia o nowej odsłonie popularnej bijatyki zawdzięczamy ostatnio jednej postaci. To Ed Boon, dyrektor kreatywny studia NetherRealm, które odpowiada za produkcję. Od jakiegoś czasu publikuje on na Twitterze informacje, sugerujące nadejście Mortal Kombat 10. Według niego właśnie dzisiaj ma nastąpić coś ważnego. Trzymamy zatem rękę na pulsie.

mortal-kombat-10
Karta Mortal Kombat 10, którą opublikował Amazon.

Gorącą atmosferę podgrzewa również plakat promujący nowego Mortala, który kilka dni temu pojawił się w internecie.

mortal-kombat-10-plakat

Nawet, jeśli poster oraz rewelacje Amazona nie są prawdziwe, to jest niemal pewne – dzisiaj, ewentualnie w ciągu tygodnia, możemy spodziewać się oficjalnej zapowiedzi Mortal Kombat 10. Wszystkie znaki na ziemi i niebie na to wskazują.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 Shares
Share
+1
Tweet