W internecie pojawiły się recenzje gry Thief. Czy zadowoli ona fanów skradanek?

Niestety patrząc na pierwsze oceny, trudno o wielki entuzjazm. Być może miłośnicy Garreta liczyli na bardziej przychylne werdykty, ale jednocześnie nie może być mowy o spektakularnej porażce.

Poniżej prezentujemy noty najnowszej gry Eidos Studios:

Polygon – 6/10

Destructoid – 7.5/10

IGN – 6.8/10

Game Informer – 8/10

Gamespot – 6/10

IGN – 6,8/10

Rocket Chainsaw – 3/5

Eurogamer.net – 6/10

Joystiq – 4/5

GRYOnline.pl – 6,5/10

Lazygamer– 6,9/10

GameTrailers – 7.5/10

Nie doczekaliśmy się więc hitu na miarę poprzednich części, ale jednocześnie gra nie okazała się niewypałem. Mamy więc do czynienia z produktem o zadowalającej jakości, któremu jak zapewniają recenzenci, sporo zabrakło by zyskać miano wybitnej pozycji. Wśród wad wymienia się m.in.: dość monotonną rozgrywkę, kiepską sztuczną inteligencję przeciwników, nie zapadających w pamięci bohaterów, mało interesujące misje i nieciekawy scenariusz.

Gra ma jednak również swoje mocne strony i potrafi momentami oczarować, mimo wspomnianych wyżej potknięć. Ciekawie sprawdza się konieczność szukania alternatywnych wejść do poszczególnych budynków i sam rdzeń produkcji, a więc okradanie. Światowa premiera odbędzie się już jutro, na PC, Xboksie 360, Xboksie One, PS3 oraz PS4.

 

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: