Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Visage z datą premiery. Duchowy następca P.T. zadebiutuje już wkrótce

Visage to growy horror bardzo mocno inspirowany P.T. Gra już wkrótce opuści Early Access i trafi w ręce graczy w swojej ostatecznej formie.

Niedawno musieliśmy pogodzić się z informacją, że P.T. – grywalny teaser Silent Hills – nie będzie działać na PlayStation 5. Oznacza to ostateczne wyrzucenie projektu do kosza i zaprzepaszczenie nadziei fanów na reanimację gry.

Oczywiście w międzyczasie pojawiła się cała masa duchowych spadkobierców P.T. Jednym z nich jest Visage, które zbiera całkiem niezłe oceny i już w tym miesiącu opuści Steam Early Acces. Nastąpi to 30 października

Grę możecie zakupić lub dodać do listy życzeń w tym miejscu. Dodatkowo będzie ona dostępna na PS4 i Xbox One. Według obietnic twórców, Visage powinno wystarczyć na 15 godzin zabawy.

Tytuł ten jest dość typowym przedstawicielem horrorów psychologicznych. To gra nastawiona na fabułę i eksplorację, a także okazyjną ucieczkę przed tajemniczymi zjawami. Gracze chwalą Visage za świetny klimat, fenomenalne udźwiękowienie i całkiem ładną oprawę wizualną. To rzekomo jeden z tych niepozornych horrorów, które faktycznie straszą w oryginalny i skuteczny sposób.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun przygotowany z okazji wydania gry. Stanowi on idealne wprowadzenie w klimat produkcji i trzeba przyznać, że klimat prezentuje się wyśmienicie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się