Puchatek: Krew i miód 2 powala ocenami. Tym razem nie będzie to najgorszy film roku

puchatek krew i miód 2 opinie
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Puchatek: Krew i Miód 2 to niemałe zaskoczenie tego roku. Pierwsze opinie są przeważająco dobre. Zdecydowanie lepsze, niż w przypadku części pierwszej.

Pierwsza część Kubusia Puchatka z 2023 roku została okrzyknięta najgorszym filmem roku. W serwisie Rotten Tomatoes zdobyła zaledwie 3% dobrych opinii. Debiutujący właśnie sequel zdobył takich opini aż… 80%! To się dopiero nazywa niespodziewany zwrot akcji. Toteż każdy z Was, kto widział część pierwszą i był nią zdegustowany, powinien dać przyjaciołom z krwawego, Stumilowego Lasu jeszcze jedną szansę. Co prawda póki co jedynie 10 recenzentów oceniło produkcję, ale zrobiło to także już ponad 250 użytkowników, a ich średnia ocena jest również bardzo wysoka, bo wynosi 85%.

Puchatek: Krew i Miód 2 – pierwsze recenzje

Obecnie zarejestrowane recenzje filmu Puchatek: Krew i Miód 2 pochodzą między innymi ze stron takich jak AV Club, SciFiNow, 3C Films, FILMINK, Dread Central i The Blogging Banshee. Mary Beth McAndrews z Dread Central pisze przykładowo: “Kubuś Puchatek: Krew i Miód 2″ jest znacznie lepszy od swojego poprzednika, ekscentryczny i dziwny, ale wciąż utrzymany w poważnym wydźwięku”. Molly Henery z The Blogging Banshee pisze z kolei: “Kubuś Puchatek: Krew i Miód 2 to mroczny kawał horroru, który z pewnością zaskoczy widzów “. Pisząc dla AV Club, Luke Y. Thompson zachwyca się z natomiast tym, jak film pokazuje “środkowy palec” głównemu nurtowi, będąc niedrogim w produkcji, a dopracowanym i po prostu dobrym filmem. Przypomnijmy, że filmowcy od Kubusia Puchatka zapowiedzieli już “Poohniverse”, a więc serię horrorów, które utorują drogę do mashupu w stylu Avengers w 2025 roku.

Źródło:
https://www.rottentomatoes.com/m/winnie_the_pooh_blood_and_honey_2

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie