Niezidentyfikowane pasożyty przejmują ludzkie ciała i zyskują władzę. Oto trailer serialu Parasyte: The Grey

parasyte trailer
Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Mniej więcej 2 tygodnie temu zapowiedziano Parasyte – serial Netflixa, bazujący na popularnej mandze, a przygotowany przez twórców Zombie Express. Dziś dostaliśmy zwiastun tej produkcji. Zdecydowanie podkręca on atmosferę.

Już 5 kwietnia w serwisie VOD Netflix pojawi się Parasyte: The Grey – horror przygotowany przez Yeona Sang-ho, oparty jest na legendarnej japońskiej mandze autorstwa Hitsoshi Iwaaki. Oficjalny opis filmu brzmi: “Niezidentyfikowane pasożyty gwałtownie atakują ludzi i zdobywają władzę. Ludzkość musi zacząć walkę z narastającym zagrożeniem”. Co ciekawe, na podstawie wspomnianej mangi w 2014 roku powstało anime, które także można obejrzeć w serwisie Netflix (klik). Manga sprzedała się jak dotąd w ponad 25 milionach egzemplarzy w ponad 30 regionach i krajach. Osadzony w nowej lokalizacji ze świeżymi postaciami, film ma wyznaczyć swój własny, unikalny kurs, zachowując jednocześnie pomysłowy świat i głębokie przesłanie uniwersum Yeona Sang-ho. Tak się składa, że właśnie otrzymaliśmy pierwszy zwiastun tej właśnie produkcji. Zobaczcie sami:

Parasyte: The Grey od twórcy Zombie Express

Jeśli oglądaliście film pt. Zombie Express, to (pomimo trywialnie brzmiącego tytułu) wiecie, że jest to jeden z lepszych, trzymających w napięciu horrorów. Stąd też zaciekawienie serialem Parasyte: The Gray. Przypomnę, że Zombie Express (Train to Busan) to południowokoreański film z 2016 roku w reżyserii Yeon Sang-ho (a więc tej samej osoby, odpowiedzialnej za Parasyte). Film ów jest thrillerem z elementami horroru, który skupia się na grupie ludzi próbujących przeżyć apokalipsę zombie w Korei Południowej. Głównym bohaterej jest Seok-woo, biznesman, który podróżuje pociągiem do Busan, by spotkać się z córką w jej urodziny. Niestety, w trakcie podróży wybucha epidemia, a pasażerowie pociągu muszą zmagać się nie tylko z niespotykanym zagrożeniem w postaci zombie, ale także z lękiem, egoizmem i brutalnością innych przebywających w pociągu. Liczymy, że Parasyte będzie nie mniej emocjonującą produkcją. Byle do 5. kwietnia!

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie