Venom 3, kolejni Pogromcy duchów i El Muerto – zapaśnik ze świata Spider-Mana. Sony ogłasza nowe filmy

Venom otrzyma 3. część
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Uniwersum

Sony ogłosiło nowe plany dotyczące popularnych franczyz. Wiadomo już, że powstaną: Venom 3, Pogromcy duchów 4, a także kolejny film z uniwersum Spider-Mana.

W Las Vegas trwa właśnie CinemaCon, czyli doroczne święto dla wielbicieli kina. Tradycyjnie przy tej okazji możemy dowiedzieć się więcej na temat nadchodzących produkcji. Kilka niespodzianek przygotowało już Sony; ogłoszono, że popularne franczyzy otrzymają kontynuacje. Venom 3 nie jest wprawdzie dużym zaskoczeniem, zapowiedzi już sugerowały jego powstanie; mimo wszystko przed oficjalnym potwierdzeniem produkcji lepiej się na nią nie nastawiać, co w branży filmowej widać wyraźnie zwłaszcza w erze pandemii.

Kontynuację otrzyma również wznowiona niedawno seria Ghostbusters. Po dużym sukcesie kasowym filmu Pogromcy duchów: Dziedzictwo ogłoszenie sequelu było właściwie kwestią czasu. Reżyser filmu Jason Reitman sugerował już zresztą, kto mógłby stać się przeciwnikiem nowej grupy walczącej z nadprzyrodzonymi mocami. Dziś już wiemy, że kontynuacja rzeczywiście powstanie; Sony nie ujawniło jednak, czy na krześle reżysera rzeczywiście zasiądzie Reitman. Nie wiadomo także, czy ponownie zobaczymy obsadę goszczącą już w Dziedzictwie.

Ostatnim dużym tytułem jest produkcja jeszcze bardziej rozszerzająca uniwersum Spider-Mana. Tym razem będzie to El Muerto, film poświęcony nowemu złoczyńcy. Tytułowa postać to zawodowy zapaśnik, a jego supermoce pochodzą z magicznej maski przechodzącej w jego rodzinie z pokolenia na pokolenie. El Muerto jak do tej pory pojawił się zaledwie w dwóch komiksach, nie jest zatem szeroko kojarzony z Marvelem. Być może nowa produkcja Sony pomoże w zwiększeniu jego popularności. W tytułową rolę wcieli się tu raper i aktor Bad Bunny, zaś cały film wejdzie do kin 14 stycznia 2024 roku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie