Venom 3 z nową datą premiery i oficjalnym tytułem. Film będzie pożegnaniem z bohaterem?

venom 3 data premiery
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Venom 3 był pierwotnie datowany na czerwiec tego roku. Kolejne informacje wskazywały na 8 listopada, jednak dziś dowiedzieliśmy się, że premiera nastąpi wcześniej, a więc 25 października.

Venom 3 to kontynuacja popularnej serii filmów opartych na postaci z komiksów Marvela. W filmie prześledzimy dalsze przygody Eddiego Brocka, który połączył się z symbiontem o nazwie Venom. Tym razem bohaterowie staną przed nowym zagrożeniem, które zagraża całemu światu. O tym, jakie to będzie dokładnie zagrożenie dowiemy się w kinach 25 października. Oprócz nowej daty premiery wytwórnia Sony Pictures podała także, że trzecia część serii będzie zatytułowana Venom: The Last Dance. Nie wiadomo, czy tytułowy ostatni taniec będzie odnosił się do Venoma, czy też do Eddiego Brocka. Wcześniej pojawiły się sugestie, że Tom Hardy chce zrezygnować z tej roli, więc niewykluczone, że w czwartej części Venoma symbiont zamieszka w ciele innej osoby, która stanie się nowym Venomem.

Venom – o czym jest seria filmów na podstawie komiksów Marvela?

W pierszym filmie z serii, Eddie Brock staje w obliczu Carltona Drake’a, bezwzględnego miliardera i szefa korporacji Life Foundation. Drake prowadzi eksperymenty z symbiontami, które mają na celu stworzenie doskonałego żołnierza. Gdy Eddie przypadkowo łączy się z symbiontem Venom, staje się celem Drake’a i jego organizacji. Eddie musi odkryć swoje nowe moce i powstrzymać Carltona Drake’a przed wywołaniem chaosu. Z kolei w części drugiej, Eddie staje w obliczu nowego wroga – Cletusa Kasady’ego, który połączył się z symbiontem Carnage. Nowa część Venoma została oficjalnie zapowiedziana niemal dwa lata temu. Wówczas dowiedzieliśmy się również, że stanowisko reżysera i scenarzysty objęła Kelly Marcel. Marcel wraz z Tomem Hardym, Avi Aradem, Mattem Tolmachem, Amy Pascal i Hutchem Parkerem pełni także funkcję producenta filmu. Jeśli chodzi o obsadę, to oprócz dobrze znanego nam Toma Hardy’ego (oczywiście w roli Eddiego Brocka), w filmie zobaczymy też Juno Temple i Chiwetel Ejiofor.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie