Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Unreal Engine 5 w Dreams na PS4? Zobaczcie małą próbkę [WIDEO]

Nie tak dawno byliśmy świadkami pokazu Unreal Engine 5 – silnika, który napędzi gry nowej generacji. Jeden z użytkowników edytora Dreams podjął wyzwanie i w dwie godziny odtworzył fragment prezentacji na PS4.

Martin Nebelong złożył swój hołd prezentacji Unreal Engine 5, odtwarzając fragmencik pokazu w Dreams. Przypominamy, że nowy silnik graficzny został zaprezentowany w czasie rzeczywistym na PlayStation 5. Fajnie zatem zobaczyć, ile z tego można wycisnąć – na szybko w dwie godziny – w edytorze dostępnym na PlayStation 4.

Jak wspomnieliśmy, poniższy fragmencik powstał w zaledwie 2 godziny, zatem dodatkowe brawa dla autora za jego umiejętności. Najpierw możecie zobaczyć końcowy efekt, a zaraz pod nim – w przyśpieszonym tempie – jak powstało to małe arcydzieło.

Jesteśmy ciekawi, jak Dreams rozwinie skrzydła na PS5, bo o tym, że edytor pojawi się na next-genie, twórcy już wspominali. A skoro już jesteśmy przy Dreams, zachęcamy do zerknięcia na potężne Tornado, które powstało w edytorze. Również robi wrażenie.


Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się