Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Gry na PlayStation 5. Oto jak będą wyglądać – pierwszy pokaz możliwości graficznych

Epic Games pokazało pierwsze wideo z grafiki, którą będzie można zobaczyć na PS5. Materiał oparty jest na Unreal Engine 5.

Jeśli chcielibyście wiedzieć, jak będą wyglądać gry nowej generacji konsol, to mamy odpowiedź. Właśnie do sieci trafiło wideo real time złapane na PlayStation 5, które jednocześnie pokazuje nie tylko możliwości nadchodzącej konsoli Sony, ale także samego Unreal Engine 5. Silnik ten zapewne zasili wiele najnowszych gier.

Wideo jest więc prezentacja w czasie rzeczywistym – tak więc powinny wyglądać gry na PlayStation 5, bowiem do nagrania poniższych materiałów, posłużyła konsola Sony i jej moc.

Epic Games, które dostarczyło wideo podkreśla, że chce osiągnąć fotorealistyczną grafikę na miarę filmów i prawdziwego życia. Czy my już przypadkiem tego nie słyszeliśmy przy okazji premiery poprzedniej generacji konsol, a nawet jeszcze poprzedniej? Czas pokaże, jak producenci wykorzystają moc sprzętów w rzeczywistości i czy faktycznie ta moc znajdzie zastosowanie w grach. Pokazy zawsze wyglądają obiecująco, ale trzeba pamiętać, że duża część mocy sprzętu idzie nie tylko na to, co aktualnie widzi gracz, ale na procesy dodatkowe, jak zachowanie NPC, generowanie świata itd.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się