Sony nie zapomina o Uncharted 4. Oto nadciągające nowości

Zobaczcie, co przyszykowano dla graczy.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo zadebiutuje na polskim rynku 23 sierpnia, czyli już w przyszłym tygodniu. Wraz z premierą tego dużego, samodzielnego dodatku, nowej zawartości doczeka się samo Uncharted 4: Kres Złodzieja.

Posiadacze czwórki otrzymają nowe elementy do trybu multiplayer. To kolejny tryb kooperacyjnej rozgrywki – Survival Arena. Pojawi się w nim ponad sto fal wrogów do odparcia, będą nowi przeciwnicy, nagrody i modyfikatory rozgrywki.

Ponadto będziemy mogli użyć w multi Uncharted 4 skórek dla Chloe i Nadine, które upodobnią dziewczyny do tego, jak wyglądają w Zaginionym Dziedzictwie. No i nowa postać – Asav, który jest głównym przeciwnikiem w oczekiwanym dodatku.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo jest pierwszą samodzielną przygodą w historii serii Uncharted, której główną bohaterką jest Chloe Frazer.

Żeby odzyskać starożytny, indyjski artefakt i nie dopuścić, aby trafił w ręce okrutnego spekulanta wojennego, Chloe Frazer musi poprosić o pomoc słynną najemniczkę Nadine Ross (znaną z Uncharted 4: Kres Złodzieja).

Chloe i Nadine, przemierzając Ghaty Zachodnie w Indiach, muszą nauczyć się współpracować, aby odnaleźć artefakt, pokonać groźnych nieprzyjaciół i nie dopuścić, by cały region pogrążył się w chaosie.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo umożliwi rozgrywkę w trybie wieloosobowym i przetrwania z Uncharted 4: Kres Złodzieja. Rozgrywka wieloosobowa przez sieć na PS4 wymaga subskrypcji PlayStation Plus.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.