Fani Uncharted 4 – piękna i okropnie droga figurka Nathana Drake’a czeka na nowych właścicieli

Uncharted 4 Kres Złodzieja - figurka dla największych fanów
Newsy PS4 PS5

Przepiękna, imponująca i okropnie droga figurka z gry Uncharted 4: Kres Złodzieja może trafić do tych, którzy lekką ręką wydadzą 6 tysięcy złotych.

Jeśli kiedykolwiek marzyliście o tym, by postawić sobie w salonie Nathana Drake’a, specjalizujące się w gadżetach dla graczy Prime 1 Studio ma dla Was propozycję. To coś wyjątkowego dla najbardziej oddanych fanów serii Uncharted – lub może dla tych najbogatszych.

Nate z gry Uncharted 4: Kres Złodzieja występuje tu w dwóch wersjach. Jedna jest nieco tańsza i kosztuje 1299 dolarów, czyli około 6 010 zł. Za droższą wersję, ale za to z dodatkowymi bajerami, zapłacimy 1399 zł (ok. 6 475 zł). Druga z opcji wyróżnia się m.in… wymienną głową. Nathan otrzyma tu też wymienne ręce oraz AK-47 z paskiem na ramię.

Całą figurkę wykonano w skali 1:4, a więc potencjalny kolekcjoner będzie musiał przeznaczyć na nią trochę miejsca. Wysokość modelu to 69 cm, szerokość – 46 cm, zaś głębokość – 62 cm. Wrażenie robi też masa figurki, jako że Nate w tej wersji waży ok. 15 kg. Jak widać, niestety nie jest to gadżet do postawienia na regale, ale za to z pewnością będzie robił wrażenie na każdym odwiedzającym dom.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie