Nowy odcinek serialu The Last of Us z nawiązaniem do Uncharted 4

Uncharted-The-Last-of-Us-easter-egg
Filmy i seriale Newsy PS4 PS5

Za nami dwa odcinki serialu The Last of Us. Jestem ciekaw, czy oglądając najnowszy epizod zauważyłeś pewien easter-egg z Uncharted 4: Kres Złodzieja.

The Last of Us na HBO Max to kawał porządnej roboty. Nie dość, że serial czerpie garściami ze znanej nam fabuły, to jest pełen szczegółów, które do niej nawiązują. Jednak Naughty Dog puszcza oczko nie tylko do fanów growej Ellie, lecz również do Nathana Drake’a z serii Uncharted.

TLoU i nowy easter-egg w serialu

Nowe jajeczko wielkanocne w serialu TLoU to zapalniczka, jakiej w drugim odcinku używała Tess. Podobną miał Nathan Drake w Kresie Złodzieja. To zresztą nie pierwsza sytuacja, kiedy to wspomniany przedmiot „wystąpił” poza światem gry. Zapalniczkę widzieliśmy również w filmie Uncharted.

Jeśli chcesz zobaczyć szczegółowe porównanie drugiego odcinka serialu TLoU ze scenami z gry, wystarczy uderzyć pod ten link do naszej wcześniejszej wiadomości.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie