Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Najlepsza figurka dla fanów Wiedźmina – Geralt jak żywy

Prime 1 Studio przypomniało sobie o Geralcie z uniwersum Wiedźmina. Przygotowana przez nich nowa figurka zachwyca wysoką dbałością o detale i wysoką ceną.

To nie pierwszy raz, gdy Geralt z Rivii został odwzorowany w masie modelarskiej przez Prime 1 Studio. W 2017 roku rzemieślnicy z USA wypuścili na rynek limitowaną wersję łowcy potworów z głową rogatej bestii, która rozeszła się błyskawicznie.

Tym razem nie powinno być inaczej, bowiem najnowsza figurka z Geraltem to istne dzieło sztuki. Twórcy postanowili odtworzyć pozę wiedźmina z materiału promocyjnego Wiedźmin 3, który prezentował wiedźmina z odciętymi głowami harpii. Chyba nie muszę mówić, że rzeźba wygląda o wiele lepiej niż na wyrenderowanej grafice.

Wiedźmin niczym wyciągnięty z gry… Dodatkowym elementem, który podnosi wrażenia wizualne, jest podstawa figurki przypominająca fragment zbroi Dzikiego Gonu i wpasowany w nią amulet z wiedźmińskiej szkoły Wilka (podświetlane oczy). Do zestawu dołączone są 4 głowy Geralta, aby każdy mógł zdecydować, czy lepiej wygląda z brodą lub ogolony. Obiekt westchnień kolekcjonerów i fanów gry jest ogromny – wysoki na 88 cm i waży ponad 25 kg.

Można już składać zamówienia pre-order na trofeum z Geraltem, bezpośrednio na stronie Prime 1 Studio. Jednak trzeba przygotować się na duży wydatek, bo kosztuje ponad 5400 zł, i do tego należy doliczyć jeszcze opłaty celne i wysyłkę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się