Destiny toster

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Oficjalny toster z Destiny wypali na chlebie logo gry

Studio Bungie zaprezentowało oficjalny opiekacz do chleba z Destiny. Fani serii mogą już zamawiać gadżecik, ale na wysyłkę muszą jeszcze trochę poczekać.

Autorzy serii Destiny obiecali już jakiś czas temu, że rozważą stworzenie tostera z gry, jeśli społeczność fanów uzbiera 777 777 dolarów dla Dziecięcego Szpitala Badawczego St. Jude w stanie Tennessee. Sympatykom serii nie trzeba było tego powtarzać dwa razy – ostatecznie zbiórka przekroczyła 800 tysięcy. Słowo się rzekło, więc Bungie teraz wywiązuje się z obietnicy – na stronie sklepu studia pojawił się właśnie czarno-złoty opiekacz.

Toster nie wygląda jakoś spektakularnie – posiada dedykowane wejście na dwie kromki, tak jak zresztą każde inne standardowe urządzenie tego typu. Swoją tajemną moc produkt ujawnia dopiero w procesie opiekania, albowiem wypala na każdej kromce chleba logo serii. Jak to wygląda w praktyce, zobaczcie w poniższej galerii (nie mnie to oceniać).

Do każdego zamówienia dołączane jest plastikowe pudełko na kanapeczki – gdybyście chcieli z nimi gdzieś podróżować. Opiekacz kosztuje 85 dolarów (około 325 złotych). Istotnym jest, że 10 procent zysków ze sprzedaży produktu Bungie przekaże dla szpitala St. Jude.

Fani mogą już składać zamówienia, ale na pewno nie dostaną tostera od razu. Wysyłka produktu do domów graczy planowana jest bowiem na okres pomiędzy grudniem 2021 a styczniem następnego roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się