Uncharted 4 dostaje genialny dynamiczny motyw

Uncharted 4 dostaje genialny dynamiczny motyw
Newsy PS4

Nowy motyw prezentuje się bardzo ładnie, jednak nie dostaniemy go za darmo.

Do PS Store trafił właśnie motyw związany z Uncharted 4. Niestety nie jest darmowy. Cena za jego zakup wynosi 2$. Motyw ukazuje nam dno oceanu na którym spoczywa wielki drewniany statek. Oprócz niego widzimy także ryby, podwodne skały a całości uroku dodaje łuna światła przebijająca się przez wodę. Bez wątpienia jest to jeden z ładniejszych motywów dynamicznych dostępnych na PS4.

Uncharted 4 to jeden z najgłośniejszych tytułów tego roku. Ostatnia już część przygód Nathana Drake’a cieszyła się sporą popularnością. W serwisie Metacritic została jej przyznana ocena 93/100 co pokazuje, że spece z Naughty Dog już czwarty raz stanęli na wysokości zadania.

Jeśli jeszcze nie graliście w najnowszą produkcje amerykańskiego studia, a chcielibyście się czegoś o niej dowiedzieć przed zakupem to zapraszamy do naszej recenzji gry:

Naughty Dog nie kłamało twierdząc, że w przypadku czwartej części Uncharted dostaniemy grę bardziej dojrzałą fabularnie, większą pod względem świata i piękną od strony wizualnej. Na każdym z tych trzech pól, Kres Złodzieja nie zawodzi sprawiając, że nie mogłem wyjść z podziwu od momentu odpalenia pierwszego rozdziału, aż do napisów końcowych, które nastąpiły po około 15 godzinach – pisaliśmy w recenzji gry Uncharted 4.

Inne ciekawe motywy dostępne na PlayStation 4

Poznaliście już wszystkie ciekawe motywy dostępne na najnowszą konsole Sony? Jeśli nie to mamy dla was kilka propozycji:

Motyw do gry Firewatch jest bardzo klimatyczny i wygląda bardzo estetycznie. W filmiku poniżej możecie zobaczyć jak się prezentuje:

Trudno by było nie wspomnieć o genialnym motywie z Wiedźmina 3 na którym widzimy Geralta w pracy.

Także mod z filmu Zacka Snydera Batman v Superman: Dawn of Justice prezentuje się schludnie. Jednak warstwę wizualną zawstydza genialna muzyka lecąca w tle.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie