Ubisoft potwierdza nową grę. „Światowa premiera” zostanie pokazana w tym tygodniu

Ubisoft potwierdza nową grę. „Światowa premiera” zostanie pokazana w tym tygodniu
Newsy PC Polecamy! PS4 XOne

Po niedawnych spekulacjach na temat rychłej zapowiedzi dotyczącej serii Ghost Recon mamy potwierdzenie tej wieści przez Ubisoft. Szykujcie się na czwartek!

Na oficjalnym koncie Ghost Recon w serwisie Twitter pojawił się oczekiwany przez fanów serii wpis. Już w czwartek (9 maja) zostanie pokazany trailer nowej produkcji.

Jednocześnie oficjalna strona Skell Technology została zaktualizowana. Na witrynie widzimy dopisek NIE PRZEGAP ŚWIATOWEJ PREMIERY oraz datę 9 maja, godzinę 20:30 czasu polskiego. To właśnie wtedy pokazany przedstawiony zapowiadany zwiastun.

Ghost Recon

Nowy Ghost Recon nadchodzi

Póki co nie wiadomo, czym będzie tajemniczy nowy Ghost Recon, lecz jak pisaliśmy wcześniej, jego kodową nazwą jest Aurora. Pierwsze wzmianki o pokazie dotarły do nas niedawno, dzięki ostatniej dużej aktualizacji Ghost Recon Wildlands.

Przypominamy, że odnaleziono w niej tajemnicze zaproszenie na Skell Con, które organizuje fikcyjna firma Skell Technology. Nie pierwszy raz o niej słyszymy, ponieważ już w zeszłym roku w Ghost Recon Wildlands odnaleziono easter egg’a prowadzącego nas do witryny przedsiębiorstwa, gdzie można wpisać login i hasło. Jeśli podamy odpowiednio “asantos” oraz “10068”, na stronie pojawi się filmik, który jeszcze raz zamieszczamy na końcu tego newsa. Teraz  Skell Technology pojawi się ponownie w Ghost Recon Wildlands, zapraszając nas na wydarzenie Skell Con, podczas której zostanie przedstawiony projekt Aurora.

W czwartek możemy spodziewać się prawdopodobnie kolejnej gry z cyklu Ghost Recon. Wskazuje na to hasło grnext odnalezione w kodzie strony Skell Technology. Gracze odczytują je jako Ghost Recon Next.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie