Ubisoft odświeża South Park na PlayStation 4 oraz Xbox One

Premiera już niebawem.

Ubisoft ogłasza, że South Park: The Stick of Truth będzie dostępne na PlayStation 4 i na Xbox One od 13 lutego 2018. Nagrodzona gra po raz pierwszy zostanie wydana jako samodzielny produkt na konsole nowej generacji. South Park: Kijek Prawdy ma rating M i będzie dostępny w cenie 119,90 złotych.

South Park: Kijek Prawdy przenosi graczy na niebezpieczne pola walki na placu zabaw 4-klasistów, gdzie młodzi bohaterowie powstaną, by ratować South Park.

Uzbrojony w legendarne uzbrojenie znajdź sposób, by pokonać majtkowe gnomy, hipisów i inne siły zła. Znajdź zaginiony Kijek prawdy, a zasłużysz by zająć miejsce przy boku Stana, Kyle’a, Cartmana i Kenny’ego, jako ich nowy przyjaciel. Jeśli ci się powiedzie staniesz się zbawcą South Park i na zawsze zapiszesz się w annałach Szkoły Podstawowej South Park. Jeśli zawiedziesz, po wsze czasy będziesz znany jako… luzer – czytamy w opisie producenta.

Bezpłatną kopię gry dołączaną przy zakupie South Park The Fractured But Whole będzie można pobrać do końca stycznia 2018 roku.

Źródło: Ubisoft

 

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.