South Park: Kijek Prawdy na Nintendo Switch już 25 września

South Park: Kijek Prawdy na Nintendo Switch już 25 września
Newsy Switch

Kontrowersyjna produkcja także na konsoli Nintendo.

Dziś, firmy Ubisoft oraz South Park Digital Studios ogłosiły, że gra South Park: Kijek Prawdy będzie dostępna na Nintendo Switch już 25 września 2018 roku. Stworzona, napisana i wyreżyserowana przez Trey’a Parkera i Matta Stone’a, gra South Park: Kijek Prawdy, zdobywczyni licznych nagród gry roku 2014, przenosi graczy na pola bitew placu zabaw czwartej klasy, gdzie pojawiają się młodzi bohaterowie, mający zbawić miasteczko South Park. South Park: Kijek Prawdy będzie dostępny wyłącznie w sklepach cyfrowych, w sugerowanej cenie detalicznej 129,90 zł.

Od tysięcy lat trwa walka. Jedynym powodem, dla którego ludzie i elfy toczą niekończący się konflikt jest Kijek Prawdy. Ale wojna wkrótce zmieni swój bieg, gdyż w krainie pojawi się nowy, którego nadejście przepowiedziały gwiazdy. Podczas gdy wozy przeprowadzkowe wyroczni odjeżdżają, rozpoczyna się twoja przygoda.

Skorzystaj z legendarnego uzbrojenia, aby pokonać majtkowe gnomy, hipisów i inne siły ciemności. Odszukaj zagubiony Kijek Prawdy i zyskaj własne miejsce obok Stana, Kyle’a, Cartmana i Kenny’ego, jako ich nowy kumpel. Jeśli ci się nie powiedzie, na zawsze zostaniesz frajerem.

Źródło: Ubisoft

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie