Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Ubisoft zapowiada Hyper Scape, miejskego FPS-a w trybie battle royale. Jest zwiastun

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, Ubisoft prezentuje Hyper Scape – dynamiczną sieciową strzelankę w klimacie sci-fi.

Francuskie studio kilka dni temu ogłosiło, że pracuje nad darmowym battle royale, które zapowie oficjalnie niebawem. Przyszedł czas na prezentację tytułu, którą ubogaca premierowy zwiastun.

Akcja produkcji autorstwa Ubisoft Montreal przeniesie gracza do roku 2054, gdzie w fikcyjnym mieście Neo-Arcadia weźmiemy udział w dynamicznych walkach o tytuł mistrzowski. Produkcja pozwoli na jednoczesną zabawę dla stu graczy.

Aby wyróżnić się na tle innych dostępnych na rynku darmowych battle royale, twórcy zastosowali parę nowych rozwiązań w formule trybu. – Hyper Scape to liczne innowacje i modyfikacje formuły battle royale, na przykład nieprzewidywalny rozkład, który powoduje rozpad Neo-Arcadii zgodnie z różnymi wzorami. Pojawia się też niepowtarzalna mechanika echo, która promuje aktywność graczy w walce nawet, gdy ci zostaną powaleni – informują twórcy.

Na koniec starcia gra zaoferuje fazę ostatecznej walki, podczas której na placu boju pojawi się korona Hyper Scape (widać to na filmiku). Aby wygrać, wojownik będzie musiał albo podnieść i utrzymać koronę przez 45 sekund, albo standardowo zostać jedyną osobą (lub drużyną) na mapie.

Tytuł umożliwi integrację z Twitchem.

Data premiery produkcji nie jest jeszcze znana – obecnie znajduje się ona na etapie testów. Gra ma zadebiutować na PC, PS4 i Xboksa One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się