Ubisoft zamyka serwery swojej kolejnej gry

Hyper Scape - grafika
PC PS4 XOne

Ubisoft poinformowało, ze zamyka serwery swojej kolejnej produkcji. Tym razem firma wyłączy swój darmowy battle royale, który ukazał się niecałe dwa lata temu.

Mowa o Hyper Scape, które zadebiutowało w sierpniu 2020 roku. Możemy przypuścić, że gra nie spotkała się z zadowalającym dla Ubi zainteresowaniem, a i jej oceny pozostawiały trochę do życzenia. Ogłoszono, że serwery Hyper Scape zamkną się już 28 kwietnia bieżącego roku.

Podjęliśmy trudną decyzję o zakończeniu prac nad Hyper Scape i zamknięciu gry z dniem 28 kwietnia. (…) Kluczowe wnioski wyciągnięte z tej gry wykorzystamy w przyszłych produktach.
Społeczności Hyper Scape dziękujemy za pasję i oddanie światu Neo Arcadia, zarówno w grze, jak i poza nią. Wasze oddanie grze, którą stworzyliśmy, będzie zawsze cenione.

Fragment ogłoszenia Ubisoftu

W lipcu zeszłego roku Ubisoft zamknęło serwery innej swojej gry, Tom Clancy’s Elite Squad. Tytuł ten utrzymał się na rynku jednak rok krócej od Hyper Scape, ale za to był produkcją przeznaczoną na urządzenia mobilne.

Za rozwój Hyper Scape odpowiadał zespół Ubi Montreal. Zamkniecie serwerów gry pozwoli części zespołu na przejście do innych, ważniejszych projektów.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie