Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Hyper Scape – Ubisoft zaprasza na otwartą betę. Pogramy za darmo na PC [WIDEO]

Ubisoft poinformowało, że jego nowy FPS w battle royale jest już dostępny. Tytuł wypróbujemy na PC poprzez Uplay.

Na początku lipca francuskie studio zapowiedziało Hyper Scape – darmowego sieciowego FPS-a w klimatach sci-fi. Wczoraj ogłoszono, że produkcja jest już dostępna dla wszystkich pecetowców – wystarczy zalogować się do Uplay i pobrać pliki z grą.

Akcja produkcji autorstwa Ubisoft Montreal przenosi gracza do roku 2054, gdzie w fikcyjnym mieście Neo-Arcadia bierzemy udział w dynamicznych walkach o tytuł mistrzowski. Gra pozwala na jednoczesną zabawę dla stu graczy.

Przy okazji twórcy zaprezentowali zwiastun z rozgrywką z otwartej bety. Widzimy, że w odróżnieniu do innych słynnych darmowych battle royale – jak chociażby Fortnite – akcja Hyper Scape nie toczy się na otwartej przestrzeni. Przeciwnie, mamy do czynienia z zabudowanym krajobrazem miejskim. To pozwala nam chociażby wskakiwać na wysokie budynki i walczyć  na dachach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się