Twórcy Zeno Clash zapowiedzieli Abyss Odyssey

0 komentarzy

Najnowszy teaser na pewno rozbudzi apetyt miłośników bijatyk 2D.

Tytuł studia ACE Team ma się koncentrować na wymagających pojedynkach z przeciwnikami, którzy będą stanowili prawdziwe wyzwanie. Wrogowie mają charakteryzować się wysoką sztuczną inteligencją, będąc wyposażonymi w szereg zdolności specjalnych, a także bogaty zestaw ciosów.

Gdy pokonamy oponenta, będziemy w stanie wchłonąć jego duszę. Przyczyni się to do uzyskania dodatkowych umiejętności. Na załączonym filmie możecie chociażby zaobserwować jak ponętna bohaterka zmienia się w monstrum z którym przed chwilą walczyła.

Produkcja nie będzie więc monotonna, zmuszając nas do ciągłej zmiany obranej przez nas taktyki. Data premiery nie zostały jeszcze dokładnie wyznaczona, natomiast możemy się jej spodziewać w bieżącym roku. Znamy natomiast platformy na jakich ukaże się tytuł. W Abyss Odyssey zagrają właściciele: PC, Xboksa 360 oraz PlayStation 3.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się