Twitch zbanował streamera, bo ten robił „nieodpowiednie” rzeczy ze swoim krzesłem

Twitch wlepił mu bana za
Newsy Rozrywka

Twitch ostatnio wlepia dość dyskusyjne bany, ale jest to skutek walki z niektórym contentem na platformie. Teraz jeden streamer wyjaśnia powody swojej „banicji”.

Platforma Twitch to istne nagromadzenie kuriozalnych rzeczy. Dziś serwis wcale nie przypomina już nadrzędnej platformy do transmitowania na żywo gier wideo. Doszło nawet do tego, że w serwisie pojawia się coraz więcej zawartości dla „bardzo dorosłych„. Nic dziwnego, że w ramach walki z takimi streamerami, Twitch zaczął coraz częściej wlepiać bany. Nawet takie mocno dyskusyjne.

Kolejny ban na Twitch

Aydan to znany streamer na Twitchu, a także profesjonalny gracz Call of Duty Warzone. 12 grudnia bieżącego roku chciał streamować jak każdego innego dnia, ale okazała się, że platforma wlepiła mu bana. Gracz był tym bardziej zaskoczony, bo jako powód podano „zachowanie o charakterze seksualnym” w trakcie którejś z wcześniejszych transmisji. Aydan, rzecz jasna, nie specjalizuje się w basenach ani niczym podobnym, więc zaczął dociekać, o co tu chodzi.

Gwiazda New York Sublimers szybko dostała wyjaśnienie. Otóż okazało się, że „ujeżdżał” on… krzesło, „jęcząc” i „krzycząc” przy okazji. Dla Twitcha było to jednoznaczne nawiązanie do treści erotycznych, co też zaowocowało banem.

Dostałem trochę więcej kontekstu za moim zawieszeniem. Skończyło się na tym, że zostałem zawieszony za skakanie na krześle i jęczenie. Wygląda na to, że musimy trochę przyciszyć, lol.

– wyjaśnia na Twitterze Aydan

W komentarzach zawrzało. Widzowie kanału są świadomi, iż streamer nie robił tego świadomie (nie tak, jak niektórzy). Najpewniej chodzi po prostu o jego zachowanie, gdy się denerwował w grze i w ten sposób to „uzewnętrzniał”. Streamer wraca 19 grudnia, po 7-dniowym banie.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie