Streamerka utknęła w koszu. Co się dzieje z tym Twitchem?

Streamerka utknęła w koszu. Co się dzieje z tym Twitchem?
Newsy Rozrywka

Coraz więcej dziwnych pomysłów pojawia się na Twitchu. Platforma zdaje się, że już dawno odeszła od gier.

Streamowanie z basenu, przebieranie za zakonnice, live’y z zakupów, a teraz zabawa w koszu. Na Twitchu można znaleźć coraz dziwniejsze relacje i ten tutaj jest najlepszym przykładem.

Użytkowniczka Switcha o pseudonimie Meowko postanowiła streamować z kosza do gry w koszykówkę. Niestety coś poszło nie tak i wpadła zbyt głęboko, przez co nie mogła z niego wyjść. Czy było to celowe działanie? Jest to całkiem możliwe, bowiem streamerki coraz częściej szukają sposób, aby się “pokazać” na popularnej platformie i zdobyć widzów. Próbują też tym samym ominąć cenzurę Twitcha.

Na szczęście poza jednym wyjątkiem, cały czas najpopularniejszymi streamerami na Twitch są osoby zajmujące się grami, a nie na przykład relacjami z basenów. To pozwala sądzić, że platforma jeszcze do końca się nie zmieniła, natomiast z drugiej strony, powstaje na niej coraz więcej kanałów niezwiązanych z grami.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie