Streamerka rozebrała się przy 5 tys. widzów i zaczęła używać „gadżetów”. Dla zarobku i popularności

Twitch-aielieen1
Newsy Rozrywka

Twitch nie jest już platformą przeznaczoną tylko do streamowania gier. Obecnie to „łatwe” miejsce dla osób szukających sławy i blasku. Tylko robią to w najmniej wyrafinowany sposób. Golizną. A ostatnio… publiczną masturbacją.

Jak sądzę, że nic mnie nie zaskoczy, to dzieje się coś takiego. Zagraniczne media rozpisują się o pewnej dziewczynie, która już chyba nie wiedziała, jak ma zdobyć sławę na Twitch. Zamiast założyć golf i grać w gry, streamerka o pseudonimie aielieen1 poszła w totalnie odwrotnym kierunku. Zdjęła z siebie dosłownie wszystko, oprócz skarpetek.

Streamerka pokazała swoje gadżety i dostała bana

Dziewczyna nie tylko rozebrała się do zera, ale bez żadnej krępacji zaprezentowała całe swoje ciało, a żeby poziom żenady jeszcze bardziej się podniósł, wzięła wibrator i zaczęła się masturbować. Naturalnie, z uśmiechem na twarzy i dumą, że zdobędzie fame. Streaming, przy ponad 5 tysiącach widzów, był hostowany w kategorii Wydarzenia specjalne.

Twitch zbanował konto aielieen1 i jak się okazuje, nie pierwszy raz. Ponoć dziewczyna już wcześniej łamała regulamin platformy i była blokowana, jednak zawsze zakładała nowe konto i powracała na wizję.

To nie pierwszy raz, kiedy na Twitch dochodzi do akcji rodem z filmów dla dorosłych. W sierpniu streamerka kimmikka_ została zbanowana za uprawianie seksu podczas na wizji. Blokada konta trwała jedynie siedem dni.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie