„Przez papier toaletowy”. Głośny ban wschodzącej gwiazdy Twitch nie jest już tajemnicą

JenFoxxUwU
Newsy Rozrywka

Twitch nie cacka się z banami, a jeśli ktoś podpadnie kilka razy, może zasłużyć na permanentny zakaz pojawiania się na platformie. Spotkało to Indiefoxx, która po roku ujawnia, dlaczego ją zablokowano.

Indiefoxx była wschodzącą gwiazdą na Twitch (ponad 2 mln obserwujących), lecz miała swój udział w kontrowersjach dotyczących streamingów w basenie. W zeszłym roku dziewczyna dostała aż 6 banów. Ostatni był permanentny. Do teraz nie wiedzieliśmy, czym sobie zasłużyła na wieczne wygnanie z platformy streamingowej.

Indiefoxx przyznaje, że ban na Twitch był przez „awarię garderoby”

Może brzmi to śmiesznie, nie mnie oceniać. Dziewczyna tłumaczy jednak w podkaście No Jumper, że podczas jednego z występów doszło do problemu z garderobą. Miała na sobie wówczas spodnie do jogi i brała udział w pokazie ASMR. Twierdzi, że obcisłe legginsy sprawiły lekko widoczny efekt „camel toe”. Żeby to zamaskować, włożyła w spodnie papier toaletowy.

Włożyłam tam papier toaletowy, ale ze względu na szew, przesunął się ona na bok, więc wyglądało na to, że mam penisa, którego próbuję zamaskować.

Indiefoxx

Wypowiedź streamerki od 41:55

Streamerka nie ukrywa, że nadal jest w szoku, iż zbanowano ją na stałe z powyższego powodu. Nadal stara się odblokować swoje konto, lecz bezskutecznie. Niedawno oskarżyła platformę o to, że nie reaguje na jej apele. Obecnie dziewczyna posługuje się nickiem JenFoxxUwUm i jest aktywna na OnlyFans. Przyznaje, że osiąga tam większe zyski niż na Twitch.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie