Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Twierdza: Władcy Wojny – premiera przesunięta o kilka miesięcy

Nowa odsłona Stronghold miała zadebiutować jeszcze we wrześniu 2020. Okazuje się jednak, że fani serii poczekają na Warlords do stycznia 2021.

Firefly Studios poinformowało na Twitterze, że Twierdza: Władcy Wojny trafi do sklepów 26 stycznia 2021 (zamiast zapowiadanego wcześniej 29 września 2020).

Powodem decyzji deweloperów jest pandemia COVID-19, która zresztą wpłynęła na pracę wielu innych twórców. Studio przeprasza za opóźnienie i prosi fanów o wyrozumiałość.

Władcy Wojny to kolejna część bardzo popularnej strategii czasu rzeczywistego od Firefly Studios. Akcja Warlords rozgrywa się na Dalekim Wschodzie, rozpoczynając się w III wieku przed naszą erą i kończąc 10 wieków później. W tytule pojawią się takie nacje jak cesarskie Chiny, Japonia szogunów, Mongołowie czy plemiona z terenów dzisiejszego Wietnamu.

Gra ukaże się na komputerach osobistych. W Polsce dystrybutorem nowej Twierdzy będzie Cenega. Tak jak pisaliśmy wcześniej, tytuł trafi do polskich graczy w bogatej edycji limitowanej, która będzie dostępna do momentu wyczerpania nakładu w standardowej cenie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się