Twierdza: Władcy Wojny w planie wydawniczym Cenegi. Ujawniono zawartość edycji limitowanej

0 komentarzy

Cenega poinformowała, że do jej planów wydawniczych trafiło Stronghold: Warlords. Gra ukaże się na PC 29 września.

Nowa Twierdza ukaże się w naszym kraju w polskiej wersji językowej, która będzie obejmowała zarówno warstwę tekstową produkcji, jak i dźwięk.

Dodatkowo wydanie premierowe Warlords otrzyma edycję limitowaną, która będzie dostępna do momentu wyczerpania nakładu w standardowej cenie gry (czyli około 120-150 złotych). Jak widać na powyższej grafice, edycja limitowana tytułu zawiera:

  • grę (DVD)
  • artbook w twardej oprawie
  • soundtrack na CD-Audio oraz w wersji cyfrowej z oryginalną ścieżką dźwiękową
  • film Making of… (w wydaniu cyfrowym)
  • grę Twierdza HD w wersji cyfrowej (dla osób, które zamówią tytuł przed premierą)

Władcy Wojny to kolejna część bardzo popularnej strategii czasu rzeczywistego od FireFly Studios. Akcja Warlords rozgrywa się na Dalekim Wschodzie, rozpoczynając się w III wieku przed naszą erą i kończąc 10 wieków później. W tytule pojawią się takie nacje jak cesarskie Chiny, Japonia szogunów, Mongołowie czy plemiona z terenów dzisiejszego Wietnamu.

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się