Premiery gier obecnego tygodnia

Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Premiery gier na nowy tydzień. 5 polecanych nowości

Zbliżamy się do coraz lepszych premier gier zaplanowanych na marzec. W tym tygodniu z radości zapiszczą użytkownicy Steam i posiadacze next-genów.

Wchodzimy powoli w bardzo niebezpieczny okres oczekiwania na głośne premiery. Resident Evil Village już na wiosnę, choć bez polskiej wersji. Returnal też zerka na nas ukradkiem, chcąc zrobić zamieszanie na PS5. Jakby tego było mało, Valve przez przypadek teasuje powrót Half-Life’a.

I jak tu przetrwać kolejne dni? Najlepiej z nowymi grami, które w tym tygodniu złagodzą objawy zniecierpliwienia. Mamy dla Was ciekawe premiery gier na marzec, a wśród nich wyścigi, przygodówki i coś dla fanów strategii.

Premiery gier marzec


The Elder Scrolls Online: Flames of Ambition

Platformy: PC – Steam
Data premiery: 8 marca
Producent: ZeniMax Online Studios
Wydawca: Bethesda Softworks

  • TESO nadal jest ogrywane przez dużą liczbę graczy – w wersji Steam na serwerach melduje się każdego miesiąca około 30 tys. osób. Więc Bethesda chętnie rozwija swoją grę, dodając szereg usprawnień i nowe rozszerzenia. Na początku marca pojawi się nowe DLC, które zapoczątkuję kolejną opowieść Wrota Oblivionu. Dodatek pozwoli zwiedzić 2 niedostępne wcześniej lokacje Cauldron i Black Drake Villa. Wraz z lokacjami wprowadzone zostaną nowe osiągnięcia, przedmioty i fanty dla kolekcjonerów.

Forza Horizon 4

Platformy: PC – Steam
Data premiery: 8 marca
Producent: Playground Games
Wydawca: Xbox Games Studios / Microsoft Studios

  • Microsoft, nie wiedzieć czemu, raz jeszcze wyciągnął dłoń w kierunku graczy przesiadujących na Steam. Tym razem gigant ofiarowuje jedną z najlepszych gier wyścigowych poprzedniej generacji i tym samym swój wielki exclusiv. Fanów tego gatunku nie trzeba chyba namawiać do zakupu, ale jeśli potrzebujecie zachęty – 450 dostępnych samochodów, dość swobodny tuning, rywalizacja w trybie multi i single. A na deser piękne widoki wprost z Wielkiej Brytanii, gdzie pogoda mocno wpływa na rozgrywkę.

Twierdza: Władcy wojny

Platformy: PC
Data premiery: 9 marca
Producent: FireFly Studios
Wydawca: FireFly Studios

  • Weterani, zagrywający się w tytuły strategiczne, wiedzą co dokładnie nadciąga. Mówię o długich maratonach spędzonych przy komputerze, zarwanych nockach i bólu oczu. Tak… już niebawem wyjdzie kolejna część Twierdzy, która pochłonie nawet najbardziej odpornych na wciągającą rozgrywkę. Szykowany spin-off serii ma przekonać nas azjatyckim klimatem, ładną oprawą graficzną czy również nowym elementem rozgrywki – większą rolą dowódcy w ramach zarządzania terenu i podczas walki.

Lust from Beyond

Platformy: PC – Steam
Data premiery: 11 marca
Producent: Movie Games Lunarium
Wydawca: Movie Games

  • Czy jesteście gotowi na kontynuację polskiej „przygodówki”? Lust from Beyond to jeszcze więcej erotyzmu, okultyzmu i mrocznego klimatu. Gra z pewnością nie dla młodszej części widowni, bowiem przeplatające się tu obrazy wykraczają poza bezpieczne sceny. A tych niegrzecznych i brutalnych będzie raczej wiele, bowiem celem głównej postaci jest odnalezienie ścieżki do osiągnięcia ekstazy w innym wymiarze.

Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas

Platformy: PS5, XSX, Switch
Data premiery: 12 marca
Producent: Toys for Bob
Wydawca: Activision Blizzard

  • Właściciele PS5 i XSX wreszcie zostaną obsłużeni po królewsku, a przynajmniej jeśli mowa o Crash Bandicoot 4. Nie będzie już trzeba odpalać kolorowej platformówki w trybie wstecznej kompatybilności. Najwyższy Czas otrzyma wydanie dedykowane next-genom. Twórcy obiecują przyjemniejszą zabawę z liskiem w rozdzielczości 4K i w 60 kl/s. Dodatkowo wersja zostanie wzbogacona o efekty dźwięku przestrzennego jak również wykorzysta szybkie dyski w konsolach.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%