Turniej Battle of Equals rozpoczyna się w Skyforge

Weźmiecie udział w rywalizacji?

Deweloper Allods Team i wydawca My.com ogłaszają początek turnieju Battle of Equals. Użytkownicy będą walczyć w drużynie przyjaciół lub przeciwko nim, w celu udowodnienia, którzy z nich są najlepszymi graczami PvP w Skyforge. W ciągu najbliższych tygodni wezmą oni udział w meczach 3 na 3, w których miejsce zawodów zostało tak dopasowane, aby to umiejętności decydowały o zwycięstwie lub porażce.


Turniej został wprowadzony do świata gry za sprawą najnowszej aktualizacji Skyforge. To jednak nie wszystko, co zawiera omawiany update.

Dzisiejsza aktualizacja w Skyforge składa się z:

  • Battle of Equals: Turnieju, w którym gracze będą mieli wyrównane szanse – funkcje jak Transportation, Divine Form i Symbole nie mogą być używane. Gracze dołączą do bitwy jako bohater, który posiada tylko aktualne talenty, umiejętności i broń.
  • Antean Wasteland: Ta nowa lokacja jest jedną z najniebezpieczniejszych w całym Aelionie. Jej bezlitosne warunki pogodowe i zabójcze stworzenia stanowią nie lada wyzwanie dla graczy, którzy dodatkowo sprawdzą się w specjalnych, zmieniających się co tydzień misjach.

Poniżej możecie zobaczyć materiał zapowiadający emocjonujące zmagania w Skyforge. Dajcie znać, czy spróbujecie swoich sił!

Skyforge jest już z nami ponad rok!

Tytuł świętował ostatnio swoje pierwsze urodziny – 16 lipca 2015 serwery Skyforge zostały otwarte dla wszystkich graczy. Z tej okazji w grze zaplanowano masę wydarzeń specjalnych oraz nagród dla graczy, do zdobycia pomiędzy 13 a 27 lipca. Zatem akcja jeszcze się nie skończyła i możecie wziąć w niej udział.

Uroczystości rocznicowe obejmują:

  • Login Event: Za każdy dzień logowania w trakcie trwania promocji gracze otrzymują coraz większe nagrody, poczynając od czasu premium i tytułu aż po specjalne uzbrojenie.
  • Interaktywna panorama, zapełniona faktami o Skyforge: Zadaniem graczy jest odnalezienie informacji o Skyforge na stronie panoramy. W nagrodę czekają unikalny kostium oraz wierzchowiec.
  • Urodzinowa wyprzedaż paczek: do 27 lipca będzie można nabyć różne paczki kolekcjonerskie w promocyjnych cenach.

Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 Shares
Share
+1
Tweet